Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
2016’da Nelere Zam Geldi?
2016’da Nelere Zam Geldi?

2015 senesi geldi geçti ve 2016 senesi içerisinde bizleri büyük zamlar karşıladı. Bu zamların vatandaşa ne şekilde yararı oldu veya vatandaş için arttırılan asgari ücret vatandaşa ne kadar yaradı? Verilen maaşlara zam bu şekilde geri mi alındı? Sigara içen ne yapacak veya ekmek fiyatlarında nasıl bir artış var? Una zam var mı? 2016’da nelere zam geldi? İşte sizlere bu başlıklar altında değerli bilgiler vermeye çalışacağız ve işte sizlere; ”2016’da nelere zam geldi?” adlı yazımız..

2016 senesi bir çok insana yaramadı, fakir hala fakir diyebiliriz zira bu vatandaşların hepsi bu zamdan etkilenerek bütçe ve ekonomi konusunda daha fazla zarara uğramış oldu. Verilen 1300 liralık zamın vatandaşa hiç yaramadığı ap açık ortadadır. Sigara getirilen zam, ekmeğe getirilen zam ve diğerleri çok yakında özel halk otobüslerine, dolmuşlara, metrolara ve tramvaylara da gelecek zam yoldadır. Bu zamların vatandaşa ne gibi yararı oldu?

Bu zamların vatandaşa ne gibi yararı olabilir? Hiç bir şekilde yarar sağlamayan bu zamlar vatandaşın ekonomik anlamda daha da çökmesine neden oluyor. Sigara, alkol, taşımacılık, ekmek ve diğerleri bunların hepsi sizlerin boğazını daha fazla dürmek adına yapılan zamlardır. Eğer bir sigara içen vatandaş bu zamlardan etkilenmiyorsa ben ne diyeyim? Bu zamların hepsi vatandaşın boğazını dürmek adına yapılmış ziraa, dikkatli bir şekilde bütçenizi harcarsanız hiç bir sorununuz kalmaz…

BİLGİLER
tarafından 11 Ocak 2016 - 11:52 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 1.201 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Kategoriler
Reklam Alanı
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
ISTANBUL'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Anket
  • En Beğendiniz mIRC Script Hangisi?

    Sonuçları Göster

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi
Sitemiz Hakkında!

mirctr.org son olarak itibari ile güncellenmiştir.