Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Akıllı Saat Nedir? Akıllı Saat Ne İşe Yarar?
Akıllı Saat Nedir? Akıllı Saat Ne İşe Yarar?

Akıllı Saat Nedir? Akıllı Saat Ne İşe Yarar?
google-akilli-saat1364050683Günümüzde en hızlı gelişen teknolojilerden biriside akıllı telefon teknolojisi.Gittikçe küçülüyor ve daha az enerji tüketmeye başlıyorlar.Aynı zamanda veri depolama ve işlem kapasiteleri de gittikçe artıyor.
Akıllı telefonlarla paralel olarak gelişen diğer bir teknoloji akıllı saat teknolojisidir.Apple’nin Smart watch’ı,Samsung’un Gear’ı ile birlikte rekabet ortamı artıyor.
Aslında bu teknoloj yıllardır var.Ancak ismi ilk kez bir Kickstarter projesi olan Purble ile duyulmuştu.Bu proje birkaç milyon dolar bağış toplamış ve binlerce kişiye akıllı saat dağıtmıştı.Ancak bu saat birkaç basit işlem dışında fazla bir işlevselliğe sahip değildi.
Anca günümüzde Apple ve Samsung gibi firmaların yanı sıra Sony,Motorola gibi şirketlerinde ürünleri son teknoloji olarak görülüyor.Ve bu saatler çok gelişmiş.Neredeyse bir bilgisayarın yaptığı herşeyi yapabiliyorlar.
Akıllı saat,giyilebilir teknoloji ürünü olarak sayılmaktadır.Ne de olsa bir saat ve giyim aksesuarı.İşte güzel yanıda burada.İsterseniz saat olarak isterseniz bilgisayar veya telefon olarak kullanabiliyorsunuz.Bu da ürünün kullanım alanını genişletiyor.İster okulda saat olarak,isterseniz dışarıda telefon olarak kullanabiliyorsunuz.
Şimdilik pazarda telefon piyasasındaki gibi büyük bir rekabet yok.Ancak bu yakın zamanda olmayacağı anlamına gelmiyor.LG firmasıda geçtiğimiz aylarda yeni modeller tanıtarak bu piyasaya giriş yaptı.Bu da rekabetin kızışacağı anlamına geliyor.

Akıllı saat almak isterseniz sizlere önerebileceğimiz tek marka; ”Apple’dır.” Apple markalı akıllı saatler sandığınız daha işlevsel daha performanslı olarak size ulaşıyor.

BİLGİLER
tarafından 04 Ocak 2016 - 09:01 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 3.074 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:


    Fatal error: Call to undefined function userphoto_comment_author_photo() in /home/mirctror/public_html/wp-content/themes/sohbett/comments.php on line 116