Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Bursa Sohbet Odaları
Bursa Sohbet Odaları

Daha ziyade Bursa ili ve çevre ilçelerinden ziyaretçilerin oluşturduğu #Bursa sohbet kanalı yurt dışı ziyaretçilerin de katılımıyla günden güne katılımcı sayısını artırmaktadır. Sohbet odaları aslında global olarak bütün ziyaretçilere açıktır. Ancak, kendi şehrinden arkadaş edinmek isteyenler, bu arkadaşlığı reel hayata taşımak isteyenlerin tercih ettiği bir yöntemdir. Öyle ya, tabi ki çok daha rahat iletişim kurulabilir, çok daha rahat gerçek hayatta da bire bir buluşup, sohbet ederek arkadaş olunabilir. Burada bir sıkıntı yok, olması gerekende bu zaten. Sohbet siteleri nin de genel amacı zaten bu, yeni arkadaşlıkların kurulabilmesi için oluşturulan bir sistem. Bursa, nüfus yoğunluğu olarak zaten başlı başına bir kent. Bu nüfus orantısına göre de İnternet kullanıcısı olduğuna göre, o oranda da Bursa sohbet kanalı açılmıştır.

Burada önemli olan hedef kitledir, nasıl bir ziyaretçi topluluğu oluşturmak istiyorsanız o yönde açıklamalı konuları web sitesinde yayınlamak ve bu suretle katılımcı sağlamak gerekmektedir. Misal vermek gerekirse, mIRCTR.Org  seviyeli sohbet sitesi hizmeti vermektedir. Hedef kitlemiz de bu şekilde sohbet isteyen ziyaretçileri sohbet odalarımıza entegre etmektir. Zor ama, sonuç da iyi bir hizmet vermenin mutluluğu bizlere yetmektedir.

Bursa chat yazarak seviyeli sohbet sitesi arayan, düzeyli bir yer olsun, ciddi arkadaşlık da kurabilmeliyim diyenler için ideal bir mekana gelmiş bulunuyorsunuz. Burada rahatlıkla istediğiniz arkadaşlıkları kurabilir, eğlenebilir, vakit geçirebilirsiniz. Sistemimizde bir çok Bursa’lı katılımcı bulunmaktadır, eğer niyetiniz kendi şehrinizden birisiyle sohbet etmekse sohbet odalarımızı ziyaret etmenizi önerir, en azından biraz vakit geçirerek nasıl bir yer olduğu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

BİLGİLER
tarafından 28 Kasım 2015 - 16:16 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 1.198 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Kategoriler
Reklam Alanı
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
ISTANBUL'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Anket
  • En Beğendiniz mIRC Script Hangisi?

    Sonuçları Göster

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi
Sitemiz Hakkında!

mirctr.org son olarak itibari ile güncellenmiştir.