Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Çanakkale Sohbet Odaları
Çanakkale Sohbet Odaları

Çanakkale Sohbet Odalarına Hoş geldiniz. Sizlere Çanakkale Sohbet Odalarının farkını ve misyonunu anlatacağınız. Güzel bir sohbet için neler vermez diye düşünsek ne güzel olur değil mi? Sadece güzel sohbet mi hayır aynı zamanda samimiyet dürüstlüğün bulunduğu, nezaket bir ortam fena sayılmaz diye düşünüyorum.
İşte bu dört element birleştiği zaman ortaya çıkan her şey güzel olacaktır. Reel hayatta da sanalda da ortam oldukça önemli bir unsurdur. Güzel bir sohbet için güzel bir ortam gereklidir. Sohbet odalarında da öyle olmalı ve bazen çok güzel insanlarla çok güzel bir ortam oluşturarak yanlış bir insan gelir tüm ortamı bozabilmesi mümkün olur.
O nedenle sohbet siteleri üzerinde konuştuğumuz insanlara oldukça çok dikkat etmemiz gerekmektedir. Örnek olarak ilk önce samimiyete inanmak ve bunun nedeni samimiyetin olmadığı yerler üzerinde hiç bir şey güzel gitmeyeceğini benimsemek olmalıdır. İkinci olarak dürüstlük olarak ifade etmiştik ve bu da çok önemli bir kavramdır. Dürüstlüğün olmadığı yerlerde güzel bir muhabbette bulmak oldukça zordur, çünkü karşınızda yer alan insana sürekli şüphe ile bakmış olursunuz. Üçüncüsü nezaket olarak ifade ettik ve kibarlık kibar olmayan insanın karşısındaki insana da saygısı olmayacağı için bu kavramda oldukça önemlidir ve güzel bir sohbetin olmazsa olmazlarından diyebiliriz. Son alarak ifade ettiğimiz kavram ise, seviye konusunu ele alalım. Sohbet odaları üzerinde bütün bu kavramları bir ayada tutmak gerçekten zordur ve fakat imkansız değildir.

BİLGİLER
tarafından 01 Ocak 2016 - 18:26 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 1.338 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Kategoriler
Reklam Alanı
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
ISTANBUL'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Anket
  • En Beğendiniz mIRC Script Hangisi?

    Sonuçları Göster

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi
Sitemiz Hakkında!

mirctr.org son olarak itibari ile güncellenmiştir.