Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Canlı Sohbet
Canlı Sohbet

Canlı Sohbet ya da online sohbet siteleri son yıllarda gerçekten çok büyük bir artış göstermiş durumda.

Bunun başlıca nedenlerinden birisi de teknolojinin çok büyük bir hızla kendini yenilemiş olması diyebiliriz. Eski zamanlar üzerinde hepinizin bildiği gibi zotrix K56 modemler aracılığı ile veya 146 bağlantısı üzerinden internete girmeye çalışmamız ve bu çalışmalar neticesinde de günümüzde çok daha etkin bir hale gelen internetin çok daha iyi konumlara geldiğini rahat bir şekilde ifade ederek internet ortamının önemini bir kez daha anlamış bulunmaktayız.

Chat, Sohbet, Chat Sohbet ve Sohbet Odaları alanında sizlere hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza en özgün sohbet etme imkanını sunarken sizlere sağlamış olduğu hizmetler doğrultusunda en kaliteli ortamı yaratmak ve sizlere sağlanılan hizmetlerle de bunun farklılığını sizlere yansıttığını ifade edebiliriz.

Chat siteleri dediğimiz zaman aklımıza her zaman büyük sunucular gelmektedir. Sitemizin de tarihine baktığımızda en popüler IRC sunucularından birisi olup ve çok fazla darbe görmesiyle birlikte gerilemiş önemli sitelerden birisidir. Sizlere sağlanılan hizmetler doğrultusunda ve yeni baştan yapılanma sonucu hızlı bir büyüme sağlayan sitemiz daha iyi şartlar altında ve en iyi sohbet sunucularından birisi olma yolunda emin adımlar atmış ve atmaya devam edecek olan önemli sunuculardan birisidir. 11 yıllık geçmişi olan sitemizi tekrar hayata döndürebilmek için çalışmalarımıza gaz vermiş ve sizlere bu doğrultuda hizmetler sunmaya devam etmektedir.

BİLGİLER
tarafından 16 Aralık 2015 - 17:02 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 1.283 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Kategoriler
Reklam Alanı
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
ISTANBUL'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Anket
  • En Beğendiniz mIRC Script Hangisi?

    Sonuçları Göster

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi
Sitemiz Hakkında!

mirctr.org son olarak itibari ile güncellenmiştir.