Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Cinsel Sohbet Odaları
Cinsel Sohbet Odaları

Konu başlığımız cinsel sohbet olunca insanlar kendilerine sorduğu gibi bende kendi kendime sordum neden cinsel sohbet kanalı diye düşünür oldum. Sohbetin cinseli mi olur diye sakına böyle bir ithamda bulunmayınız çünkü, sohbet, chat odalarına girmekte olan insanlar da belli kategoriler üzerinde sohbet etmek isteyebiliyor ve o anki ruh haline göre değişkenlikler gösterebiliyor.
Genel olarak büyük sohbet siteleri üzerinde veya Facebook, Twitter gibi dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitelerinde daha çok insanların aramış oldukları yine kuşkusuz cinsellik olduğunu rahat bir şekilde ifade edebiliriz. Fakat durum sadece cinsellik olduğunu düşünür isek bu durum biraz aldatıcı olacaktır. O nedenle bu kategorileri biraz arttırmak ve cinsellik, erotizm, seks, dini sohbet, bilimsel, tarih yada marjinal eğilimlerin de yer alması ve olmazsa olmazlar arasında yer alan tabi ki gay, travesti gibi liste uzar gideceğini bilmenizi istiyoruz. Bu durumda bir sohbet odasına gireceğimiz zaman karşımızda olan kişilerin eğilimlerini iyi şekilde tahlil etmek istemekteyiz ve bu duruma verilecek örmek olarak ben bilimsel bir konu üzerinde sürekli olarak sohbet etmek isterken karşımızdaki kişi belki hoşlanmayabilmektedir. Bu durum sıkıcı bir boyut taşımaması adına bizlerde bunları kategorilere ayırarak farklı kategoriler üzerinden işlemlerin sağlanmasını sağlıyoruz. Böylece her kullanıcı ilgili kanallar üzerinden sohbet edebilme ve kendi istemiş oldukları kişileri daha rahat bulması sağlanmıştır.

BİLGİLER
tarafından 10 Ocak 2016 - 20:20 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 3.623 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:


    Fatal error: Call to undefined function userphoto_comment_author_photo() in /home/mirctror/public_html/wp-content/themes/sohbett/comments.php on line 116