Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Facebook Hesabı Nasıl Silinir?
Facebook Hesabı Nasıl Silinir?

Facebook bilindiği üzere dünya’nın en büyük sosyal medya platformu ve bugünün en popüler sosyal medya platformu olmasında ilk sırada diğer tüm sosyal medya platformlarından daha önce açılmasıdır. Sahibi Mark Zuckerberg olup insanların fotoğraflarını, videolarını ve istedikleri şeyleri yazmasını sağlayan bir araçtır…

facebook-hesabini-silme-shifdelete-net

Öyle zamanlar oluyor ki facebook hesabımızı kapatmamız gerekiyor yani silmemiz. Facebook içerisinde çok fazla ırkçılık yapıyorlar ve yedisinden yetmişine tüm insanlar bulunduğu için kimin ne dediği ve ne yaptığı hiç belli değil.  Birileri Türkiye hakkında birşeyler yazıyor birileri ırkçılık yapıyor diğeri de pornografik fotoğraflar paylaşıyor. Evet bunların hepsi Facebook’ta oluyor, olmuyor değil. Bu yüzden yani seviyeli bir ortamda yer almak istiyorsanız Facebook’u bırakabilirsiniz. Facebook yerine Twitter’ı kullanabilirsiniz veya instagram’ı. Twitter ve instagram’da da böyle olaylarla karşılaşılıyor fakat buraların güvenlik önlemi daha üst düzeyde. Siz birşeyi şikayet ettiğiniz zaman o gönderi anında siliniyor ve kaldırılıyor fakat Facebook bu konu hakkında doğru yaklaşımlarda bulunamıyor. Bir ırkçılık içeren gönderiyi şikayet ettiğiniz zaman Facebook bunu kaldırmak istemiyor mesela. Herneyse bu olaylardan kurtulmak istiyorsanız Facebook hesabınızı silebilirsiniz.

Facebook hesabınızı silmek istiyorsanız aşağıda vereceğimizi linke tıklayarak 5 dakika içerisinde hesabınız tamamen silinmiş olacaktır fakat bunu yaparken iyi düşünmeniz gerekiyor çünkü geri dönüşü olmayan bir yola giriyorsunuz. Geri açtırmak için yapabileceğiniz hiç bir şey yok. Silindiği andan itibaren tüm fotoğraflarınız, bilgileriniz, videolarınız, gönderileriniz, arkadaşlıklarınız tamamen Facebook’tan kaldırılır ve yok edilir. İşte Facebook hesabınızı silmeye yarayan o link!

BİLGİLER
tarafından 24 Kasım 2015 - 17:07 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 1.358 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Kategoriler
Reklam Alanı
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
ISTANBUL'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Anket
  • En Beğendiniz mIRC Script Hangisi?

    Sonuçları Göster

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi
Sitemiz Hakkında!

mirctr.org son olarak itibari ile güncellenmiştir.