Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Facebook’u Kullanmaktan Vazgeçin!
Facebook’u Kullanmaktan Vazgeçin!

Sosyal medya devi olan Facebook artık insanların günlük hayatına bile karışmaya başladı hatta bir çok insan Facebook’tan örnek alarak yanlış davranışlarda ve tutumlarda bulunuyor yani facebook üzerinde bulunan bir çok gönderiyi, videoyu veya resime göz atarsanız neredeyse hepsi ırkçılık veya faşizm üzerine. Bundan dolayı Facebook’u artık terk edin!

Facebook sayesinde insanlar birşeyleri öğreniyor veya can sıkıntılarını atabiliyorlar fakat bir o kadar zararlı hale gelmeye başladı. Bugün bir çok insanın bilgilerini veritabanında tutuluyorlar ve bu bilgilere eğer saldırılmak istense hepsi açığa dökülebilir yani mesela facebook’a reklam verdiğinizi düşünelim ve bu işlemi yapmak için kredi kartınızı kullandığınızı varsayalım. Eğer facebook’a bir saldırı olursa bu kredi kartı bilgileriniz çalınabilir hatta zaman zaman farketmişseniz Facebook’un devre dışı kaldığını görebilirsiniz çünkü bazen Facebook bu aşırı yükü kaldıramıyor ve devre dışı kalıyor fakat bu sorun genellikle bakım çalışmaları yüzünden oluyor. Aslında facebook her geçen gün daha da gelişiyor ve insanlara daha düzgün bir hizmet sunmayı hedefliyor fakat siz yine de facebook’u fazla kullanmayı tercih edin veya Facebook’a her bilginizi yüklemeyin ve bu bilgileri Facebook’la paylaşmayın.

Kredi kartı bilgileriniz hatta Facebook bazen hesaplarınızı kilitleyip sizlerden TC kimliğinizin fotoğrafını bile isteyebiliyor. Bu yüzden bu işler sakıncalı olacağından Facebook’tan uzak durmanızda büyük fayda var diyebiliriz.

BİLGİLER
tarafından 08 Aralık 2015 - 18:07 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 4.146 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Kategoriler
Reklam Alanı
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
ISTANBUL'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Anket
  • En Beğendiniz mIRC Script Hangisi?

    Sonuçları Göster

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi
Sitemiz Hakkında!

mirctr.org son olarak itibari ile güncellenmiştir.