Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Gümüşhane Sohbet
Gümüşhane Sohbet

Canlı ya da online sohbet sitelerinin son yıllar üzerinde gerçekten çok büyük bir artış göstermesi bizlere bu alanda daha fazla ilgilenmemizi sağlamıştır.
Bunun başlıca nedenlerinden birisi de teknolojinin çok büyük bir hızla kendini yenilemiş olmasıdır. Eski çağ dönemine baktığımız zaman 56k modemlerle bağlantı kurulduğunu bu bu bağlantılarda sıkıntı yaşadığımızı hatırlıyoruz. Bu bağlantılar üzerinde messenger de görüntülü ve sesli sohbet yapılabilir olması fakat, bir hayli yavaş olması insanların canını sıkıyordu. Şimdilere baktığımız zaman bırakın sohbeti internet üzerinden video konferanslar dahi yapılabilir olduğuna sıklıkla karşılıyoruz.
Bunun yanı sıra facebook gibi , linkedin gibi, share gibi, gibi paylaşım siteleri üzerinde de online sohbet yapılabildiğini görebilmekteyiz. Bağlantı hızlarının önceki yıllara nazaran yani bundan 10 yıl öncesine göre en az 10000 kat artmış olduğunu söyleyebiliriz. 1990’lı yılların sonlarına doğru mirc yazılımının gelişmesiyle birlikte sohbet odalarında aynı anda binlerce kişiye sohbet edebileceği mekanlar oluşturulmuş ve hızlı büyümesini sağlamıştır. Binlerce kişinin bir arada buluşturulduğu bu sohbet odalarının, şimdi ki zamana göre arkadaşlık ve canlı sohbet sitelerinin atası olduğunu ifade edebiliriz.
Hal böyle olunca il bazında ki sohbetlerin önemi de günden güne artmış ve Gümüşhane bölgesinde yaşayan kullanıcılarımız için oluşturduğumuz Gümüşhane Sohbet odalarına siz değerli kullanıcılarımızı da görmekten büyük mutluluk duyacağımızı belirterek sizlere tam anlamıyla hizmet vermeye devam edeceğimizi duyurmak istedik.

BİLGİLER
tarafından 02 Ocak 2016 - 13:57 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 1.471 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Kategoriler
Reklam Alanı
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
ISTANBUL'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Anket
  • En Beğendiniz mIRC Script Hangisi?

    Sonuçları Göster

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi
Sitemiz Hakkında!

mirctr.org son olarak itibari ile güncellenmiştir.