Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Hatay Sohbet Odaları
Hatay Sohbet Odaları

Hatay Sohbet  Odalarında Sohbet etmeye başlamak için genel anlamda bedava sohbet sayfalarında aramalar yapmaktayız. Bulduğumuzda da hemen sohbet etmeye çalışırız. Ücretsiz veya bedava sohbet sitelerinde aradığımız tabi ki sohbet odaları diyebiliriz.

Sohbet odalarının asıl amacı, ücretsiz sohbet odasında yer alan insanları buluşturma ve iyi vakit geçirebilmelerini sağlamak. İyi zaman geçirmeden anlatmak istediğimiz sohbet partnerlerinizle sizin fikir ve düşüncelerinize uyumlu olmasını sağlamaktır. Bu anlamda fikirleriniz paylaşabileceğiniz veya farklı fikirler olarak olsun insanlarla karşılıklı seviyeli sohbet ortamını yakalamanızı sağlamak bizim öncelikli hedeflerimizdir. Çoğu zamanlarda da hayal kırıklığı yaşayabiliriz. Çünkü konuşmak istediğimiz kişiler çoğu zaman istemiş olduğumuz ya da düşünce ve fikirlerimizle hiçte uyuşma göstermeyen bir kişiliğe sahiptir. Beklentilerimiz için daima sohbet odaları üzerinde üst düzeyde olmasıdır, bunun da nedeni gerçek hayatımızda istediğimiz gibi bir arkadaş bulamayarak burada arayış içerisine bulunmamızdır. Çoğu zaman bu bir ütopya olarak gözükebilmektedir.

Bedava chat odalarına girerek sohbet etmek istemiş olduğumuz kişinin kusursuz olmasını bekliyor, böyle olunca da çoğu zaman istediklerimiz gerçekleşmediğinde hayal kırıklığı yaşıyoruz. Aslında birazda empati kurarak hareket etmemiz gerekmez mi?  Bizler bu beklentiler içerisinde yer alırken karşımızdaki sohbet arkadaşımızın da illa ki bizlerden aynı şeyleri beklediğini düşünmemiz gerekmez mi? Sorusuna karşılık aynı şeyleri istediğimizi düşünebiliriz. Hal böyle olunca güzel bir sohbet ortamını oluşturmak yine de bizlerin elinde olduğunu unutmamalıyız.

BİLGİLER
tarafından 13 Aralık 2015 - 13:29 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 1.373 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Kategoriler
Reklam Alanı
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
ISTANBUL'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Anket
  • En Beğendiniz mIRC Script Hangisi?

    Sonuçları Göster

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi
Sitemiz Hakkında!

mirctr.org son olarak itibari ile güncellenmiştir.