Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Hızlı Kilo Vermek Zararlı Mı?
Hızlı Kilo Vermek Zararlı Mı?

Belki de bu durum sandığınızdan çok daha fazla araştırılıyor ve bu konu hakkında sürekli insanlar yanlış bilgilendiriliyordur. Özellikle kadınlar düğünleri için, özel günleri için bir anda kilo vermek istiyorlar ve hızlı bir şekilde kilo vermenin yolunu arıyorlar fakat bu durumun onlar için ne kadar zararlı olduğunu bilmiyorlar. Sizlerde bu durum karşısında ne yapmanız gerektiğini bilseniz çok iyi olur aksi taktirde sağlığınızdan endişe etmeye başlayabilirsiniz.

KiloVermekHızlı kilo vermek isteyenler daha çok bayanlar. Özel günleri için veya düğünleri için hızlı bir şekilde kilo vererek yeni aldıkları elbiselerin içerisine sığmak istiyorlar fakat bu hızlı kilo vermenin zararını çok yakın bir zamanda verdikleri kiloyu tekrar en az +10 kilo olarak aldıkları zaman anlıyacaklar ve bu durum karşısında ne yapacaklarını bilemiyecekler. Aynı zamanda bu hızlı kilo verme işine giren kişiler sağlıkları konusunda endişe etmeye başlasalar çok iyi olur çünkü vücudunuz deformasyon geçirmiş olabilir ve bu da sizlere büyük sorunlar yaşatabilir.

Sağlığınız konusunda bir endişeniz varsa mutlaka uzman bir doktora başvurun ve ondan ne yapmanız gerektiğini iyice öğrenin aksi taktirde yukarıda dediğimiz gibi geri dönüşü olmayan sağlık sorunlarına maruz kalabilirsiniz. Siz en iyisi mi bir uzman doktora görünün ki daha sonra ilerleyen yaşlarda sorunla karşılaşmayın. Hızlı kilo vermenin zararlarını sizler için yazdık ve artık ne yapacağınız konusunda bilginiz var.

BİLGİLER
tarafından 14 Aralık 2015 - 13:18 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 1.007 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Kategoriler
Reklam Alanı
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
ISTANBUL'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Anket
  • En Beğendiniz mIRC Script Hangisi?

    Sonuçları Göster

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi
Sitemiz Hakkında!

mirctr.org son olarak itibari ile güncellenmiştir.