Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
İlginç Nesnenin Sırrı Facebook İle Çözüldü!
İlginç Nesnenin Sırrı Facebook İle Çözüldü!

İlginç Nesnenin Sırrı Facebook İle Çözüldü!
Arkeologların uzun zamandır çözemediği sır Facebook ile çözüldü.Yahudilere ait olduğu düşünülen antik nesnenin sırrı Facebook sayesinde açıklığa kavuştu.
Oklava benzeri nesne 6 ay önce Kudüs’te bir çiftçi tarafından bulunup,incelenmek üzre arkeologlara teslim edilmiş. Nesnenin sırrı aylarca çözülememiş. Daha önce bölgede birçok antik nesneye rastlanmış,ancak bu cismin ne olduğu çözülememiş. Sonunda inceleyen yetkili bunu Facebook’a koyarak arkadaşlarına danışmaya karar vermiş.Hemen fotoğrafı Facebook’a ekleyen arkeolog nesnenin sırrını birkaç saat içinde çözmüş.
Bu nesne antik bir nesne değil,Almanya’da üretilen ismini Mısır Tanrıçası İsis’ten alan İsis Beamer adlı bir cihazmış.Yetkili arkeolog, şimdi bunu oraya gömen kişiyle konuşup amacını öğrenmek istiyor. İddiaya göre cihaz bir mezarlıkta ortaya çıkmış.

Zaman zaman böyle olaylarla karşılaşılabiliyor çünkü bu tür olayların hepsi ülkenin var olan gündemini değiştirmek ve ülke gündemini bu gibi sorunlarla sürekli meşgul etmek için yapılıyor. Şuanda bu haber bizim ülkemizde verilmemiş olabilir fakat bizim ülke de böyle bir haber yapılsa neredeyse tüm Türkiye ayağa kalkar, bu nesnenin ne olduğunu çözmeye çalışır hatta yetmiyormuş gibi de insanlarımız bu nesnenin bulunduğu bölgeye gider ve dedektörlerle adeta hazine arar gibi daha bir çok bu cihazdan aramaya başlar. Burası Türkiye, her an herşey olabilir fakat gördüğünüz gibi böyle bir haber ortaya atılmış ve ülkenin gündemi bir anda değiştirilmiş.

BİLGİLER
tarafından 05 Ocak 2016 - 06:24 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 1.579 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Kategoriler
Reklam Alanı
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
ISTANBUL'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Anket
  • En Beğendiniz mIRC Script Hangisi?

    Sonuçları Göster

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi
Sitemiz Hakkında!

mirctr.org son olarak itibari ile güncellenmiştir.