Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Kızları Etkilemenin Yolları!
Kızları Etkilemenin Yolları!

Bir kız en çok neyden etkilenir veya bir kız en çoktan neyden hoşlanır? Bir çok şeyden hoşlanabilir ve etkilenebilir fakat biz sizlere bu konu da en etkili yöntemleri açıklayacağız. İşte sizlere kızları etkilemenin yolları, kızları etkilemenin taktikleri, kızları kendine çekme yolları adlı makalemiz..

ilis005700Bir kızı etkilemek istiyorsanız kesinlikle kullandığınız parfümden tutun aksesuarınıza kadar dikkat etmelisiniz. Öncelikle hangi kıyafeti giydiğiniz, hangi renk kıyafetleri seçtiğiniz, kullandığınız saat, kolye, yüzük, bere, gözlük bunların hepsi bir kızı etkileme yollarında etkilidir fakat bunları nasıl kullanacağız? Kendinizi aksesuarlarla donatın ve etkilemek istediğiniz kızın karşısında lütfen düzgün bir diksiyon ile Türkçe’i kullanın. Kızların en çok hoşuna gidenler arasında düzgün bir diksiyon sahibi olmak vardır, düzgün cümleler kurarak ve kekeme yapmadan bir kızı çok kolay bir şekilde etkileyebilirsiniz. Bunun yanında kızları etkilemek için kıyafetlerinize özen göstermelisiniz yani bir kızı etkilemek istiyorsanız ve onun karşısına geçtiğiniz zaman mutlaka düzgün, temiz, kırışığı olmayan kıyafetlerle karşısına çıkmalısınız yoksa siz ne bir kızı etkileyebilirsiniz ne de erkek arkadaşlarınızın gözünde bile bir saygıya sahip olabilirsiniz.

Bir kızı etkilemenin yollarını sizlere paylaştık, bu önerdiğimiz yöntemleri deneyerek hızlı ve kolay bir şekilde kızları, partnerinizi veya sevgilinizi etkileyebilirsiniz. Sevgiliyi etkilemek içinde bu yöntemler kullanılabilir ve garantili sonuçlar verir.

BİLGİLER
tarafından 11 Aralık 2015 - 11:51 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 1.631 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Kategoriler
Reklam Alanı
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
ISTANBUL'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Anket
  • En Beğendiniz mIRC Script Hangisi?

    Sonuçları Göster

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi
Sitemiz Hakkında!

mirctr.org son olarak itibari ile güncellenmiştir.