Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Kredi Kartı Veren Bankalar!
Kredi Kartı Veren Bankalar!

Çoğu zaman bankalar kredi almak istediğinizde sizin bu teklifinizi üzülerek geri çevirebilir yani acil olarak paraya sıkışmış olabilirsiniz, düğün yapmak isteyebilirsiniz veya araba almak isteyebilirsiniz fakat bu isteğinize çoğu zaman bankalar olumlu olarak yanıt vermiyorlar. Sizlerde bunun yerine kredi kullanmak yerine kredi kartı kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Kredi kartı kullanmak isterseniz hemen istediğiniz bir bankaya başvurabilirsiniz. Kredi kartını sizlere tüm bankalar verebilir yani bugün bir kredi kartı almak istediğinizde bunu size tüm bankalar olumlu olarak yanıt verecektir. Kredi kartınızı almak istediğiniz zaman bankanıza başvurup hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun yanında kredi kartınızın limiti ilk başlarda düşük olabilir ama bu kredi kartınızın limitlerini ve borçlarını düzgün bir şekilde kullanırsanız ve düzgün bir şekilde öderseniz bu limit her ay sizin için yükselir ve daha sonralarda düzenli ödemeler yaptığınız için bankanız sizi arayıp farklı farklı tekliflerde bulunabilir. Bir kredi kartını almak istediğiniz zaman ve bunu kullandığınız zaman bu kredi kartının borcunu en fazla 3 ay içerisinde ödemek zorundasınız yani 3 ay boyunca bu kredi kartının borcunu ödemezseniz başınıza büyük işler açabilirsiniz. Evinize icra gelebilir veya ticari siciliniz bu konuda baya bir etkilenebilir.

Sizlerde bugün bir kredi kartı almak istediğiniz zaman istediğiniz bankaya başvurabilirsiniz. Finansbank, teb, ziraat bankası bu kredi kartı teklifinizi olumlu olarak yanıtlayacaktır.

BİLGİLER
tarafından 05 Aralık 2015 - 20:13 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 1.515 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Kategoriler
Reklam Alanı
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
ISTANBUL'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Anket
  • En Beğendiniz mIRC Script Hangisi?

    Sonuçları Göster

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi
Sitemiz Hakkında!

mirctr.org son olarak itibari ile güncellenmiştir.