Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Scorp Nedir? Ne İşe Yarar?
Scorp Nedir? Ne İşe Yarar?

Scorp şuan da Türkiye’nin en fazla kullanılan uygulamalarından bir tanesi. Scorp sayesinde yeni fenomenler ve ünlüler ortaya çıkmaya başladı. Ünlülerinde bu uygulamayı kullandığı ve bu sayede hayranlarıyla daha fazla iletişim halinde olduğu apaçık ortada. Sizde hemen Scorp’u android veya ios telefonlarınızın mağazalarından indirerek fenomen olma yolunda hızlı adımlar atabilirsiniz.

Scorp’u bir vine uygulaması olarak düşünebilirsiniz yalnız scorp’ta vine gibi 7 saniyelik videolar yerine 15 saniyelik videolar çekiliyor ve paylaşılıyor. Vine’da herkesin kendine özgü bir video çekmesi gerekiyorken Scorp’ta böyle bir olay yok. Scorp’da ki insanlar örneğin; ” Bugün ne yaptınız?” adlı bir başlık açıyorlar ve bu başlığın altında bugün ne yaptıklarını 15 saniye boyunca anlatıyorlar yani insanlar bu başlığı gördükçe sürekli videolar çekiyorlar ve Scorp’ta paylaşılıyor. Üstelik scorp tamamen farklı bir konsept ile tasarlanmış ve bu yolda ilerliyor. Diyelim ki scorp’a yeni katıldınız takipçi kasmak için öyle büyük zahmet etmeniz gerekmiyor. Hemen bir başlık bulup onun altında videolar çekerek hızlı bir şekilde takipçi kasabilirsiniz. Çektiğiniz bu videolar direk Scorp’un anasayfasına düşeceğinden tüm Scorp kullanıcılarına gösteriliyor. Üstelik Scorp tamamen Türk yapımı yani Scorp’un yapımcıları tamamen Türk. Yapımcılar 2 tane üniversiteli arkadaş. Bu arkadaşlar bu projeyi tasarlayıp hayata geçirdikten sonra üniversitelerinde tanıtımına başlıyorlar ve bu yolda iyi gelişmeler elde ediyorlar. Kısa süre içerisinde kendini tanıtan Scorp şuan da Vine uygulamasından daha popüler!

Scorp’u indirmek tamamen ücretsiz.

BİLGİLER
tarafından 29 Kasım 2015 - 13:46 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 1.772 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:


    Fatal error: Call to undefined function userphoto_comment_author_photo() in /home/mirctror/public_html/wp-content/themes/sohbett/comments.php on line 116