Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Ses Kısma Tuşu Olmayan Tablete Format Atma
Ses Kısma Tuşu Olmayan Tablete Format Atma

Herkesin merak ettiği ses kısma tuşu olmayan tablete format atma işlemini anlatacağım. Yapacağımız işlemler tüm cihazlar için geçerlidir. Cihazımızın ilk olarak reset olan tuşunu ince uçlu bir cisim ile bastırıp reset işlemini gerçekleştiriyoruz.Yani kapalı konuma getiriyoruz.İkinci işlemde tabletimizi USB kablosu ile bilgisayara bağlıyoruz ve şarj olduğunu görene kadar bir işlem yapmıyor ve bekliyoruz. Usb kablosunun tablet ve bilgisayara bağlı olması zorunludur.Tabletimiz yeniden açmak için açma-kapama tuşuna hızlı hızlı basıp çekiyoruz parmağımızı ve ekran görüntüsü gelecek ve 3 saniye bekleyip 5-6 kez daha hızlı basıp çekeceğiz.Tablet ekranımızda bir menü çıkacaktır.Reset yazısını gördüğümüzde o yazıyı tıklıyoruz ve açma kapama tuşuna basıp 3 saniye çekmeden bekleyip 3 saniye dolunca parmağımızı çekiyoruz.

Tabletimizin ekranına 2. Bir menü gelmiş olmalıdır ve aynı işlemi bu sefer de no,no,no yazılarının altında bulunan yes butonunu tıklayıp aynı işlemi bir kez daha yeniden deniyoruz.İşlemi 3 saniye bas çek yapıyoruz.Bu sırada formatımızın gerçekleştiğini göreceksiniz.Tabletimizde tekrar başta olan menü gibi bir menü daha açılacak ve 1.sırada bulunan butonu tıklayıp tekrar açma kapama tuşu ile 3 saniye bekleyip bırakıyoruz. Bilgisayar algıladığında açılma ekranı gelecektir tabletimiz kurulmuş ve hazır fabrika ayarına dönüş sağlamıştır.

Önemli bir not eklersek; tabletin açılış ekranının açılma işlemi uzun sürer.Hemen kapatmak gibi bir yanlışta bulunmayınız.Bu yollarla kesin sonuca ulaşılmıştır.

BİLGİLER
tarafından 01 Aralık 2015 - 01:38 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 1.519 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Kategoriler
Reklam Alanı
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
ISTANBUL'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Anket
  • En Beğendiniz mIRC Script Hangisi?

    Sonuçları Göster

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi
Sitemiz Hakkında!

mirctr.org son olarak itibari ile güncellenmiştir.