Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Sesli Sohbet
Sesli Sohbet

Genel olarak bu yazımız üzerinde internetin bir bölümünü oluşturmakta olan chat ve sohbet sitelerine değinecek ve bununla birlikte açmış olduğumuz bu MIRC sitesinde kendi sitemizi tanıtır şekilde yazı yazmaya gayretler göstermeye çalışacağız.

İnternet hayat işlerini kolaylaştırmakta ve pratikleşen bununla birlikte eğlence amaçlı kurulan, hobi amaçlamış veya iletişim aracı olarak kullanılabilen son yılların en modern teknolojisidir. Bazen de interneti fazla kullanmış olan insanları uyarmak amacı ile internetin insan üstündeki zararlarını da konu alan çeşitli televizyon programları yapıldığını görüyoruz ve halk bilinçlendirilmeye çalıştıklarını sıklıkla görebiliyoruz.

Sitemize giriş yapmış bulunuyoruz yazımıza az da olsa konumuz şekillenmeye başlamış diyebiliriz. Şimdi de kendi sitemizin tanıtımına değinmeye çalışalım.

Chat siteleri içerik yönünden her zaman farklılık göstermektedir. Sesli sohbet, kameralı sohbet, yazılı olmak üzere üç şekilde ele alınmaktadır. Kendi web sayfamız yazılı bir sohbet sitesi olma özelliğini taşıdığını sizlere ifade etmek istiyoruz.

Görsel tasarımlar sitelerin imajını arttırmakta olan ve önemli durumlardan birisi olarak karşınıza çıkmaktadır. Web sitemiz tasarım açısından oldukça iyi ayarlanmış olması bizleri hedefimize doğrudan tetikleyen önemli unsurlardan birisidir. Karışıklığa mahal verecek şekildeki uygulamalardan kaçınılarak özel olarak tasarlanmış  chat sitelerinden birisidir. Sizlerde sitemize giriş yaparak güzel bir şekilde sohbet edebilir yeni arkadaşlıklar kurabilir ve eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

 

BİLGİLER
tarafından 26 Aralık 2015 - 21:39 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 1.155 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Kategoriler
Reklam Alanı
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
ISTANBUL'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Anket
  • En Beğendiniz mIRC Script Hangisi?

    Sonuçları Göster

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi
Sitemiz Hakkında!

mirctr.org son olarak itibari ile güncellenmiştir.