Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
SEVİYELİ SOHBET
SEVİYELİ SOHBET

Hepimiz günün nerdeyse bir kaç saatini okulda arkadaşlarımızda, evde gelen misafirlerimizle, Cafe de dostlarımızla, telefonda yakınlarımızla, zaman geçirmek için girdiğimiz sohbet sitelerinde ki arkadaşlarımızla sohbet ederek geçiyoruz, üç beş dakika olsa bile yolda karşılaştığımız tanıdıklarımızla ayaküstü hal hatır sorar sohbete başlarız.

 

Bazen havadan sudan konuşur, bazen geyik yapar günlük hayattaki olaylardan konu açar, umutlarımızdan hayallerimiz den bahseder, bazı anlar çok önemli konulardan söze girer muhabbet ederiz. Nelerden konuşuyor olursak olalım her zaman için düzgün, doğru akıcı ve Seviyeli bir Sohbet etmek isteriz.

 

Seviyeli bir sohbet için karşımızda ki konuştuğumuz kişinin, kişilerin anlattığımız konularda bizi iyi dinliyor olmasını yeri geldiğinde iyi bir dinleyici olmamız gerektiğini  bilmemiz gerekir. Anlatacaklarımızı kurduğumuz cümlelerde doğru bir  şekilde karşı tarafa telaffuz etmemiz önemlidir.

 

Amaç sohbetin karşılıklı olarak Seviyeli devam etmesini sağlamaksa;   konuyu anlatan dinlenildiğinden emin, dinleyici anlatılan konudan, karşılıklı edilen sohbeti konuşanın  lafını bitirene kadar sözünü kesmeden can kulağıyla dinliyor olduğunu göstermesi lazımdır.

 

İnternette sohbet odaları ortamında ya da gerçek hayatta, arkadaş, dost, ailemiz kiminle konuşuyor olursak olalım her zaman ağzımızdan çıkan kelimelere, parmaklarımızdan dökülen harflere özenle dikkat etmemiz, anlatacaklarımızı söylemeden önce iki defa düşünmemiz Seviyeli Sohbetin baş kuralıdır.

 

Bu kurala uyanlar her zaman aranılan sohbet arkadaşı olmuş kişilerdir. Keyifli Seviyeli Chat yapmanın sırrı muhabbetin için de saklıdır. Bu sırrı bende çözmek istiyorum diyorsanız sizlere bol keyifli ve seviyeli sohbet sunacaktır.

 

Sitemize giriş yaparak hem keyifli sohbet ortamından yararlanacak, en güzel arkadaşlıklarınızı burada kuracak, günün stresini burada atarak rahatlamanız açısından oldukça önem kazanacaktır. Sıkıntılarınızı ve dertlerinizi burada tanımış olduğunuz kişilere aktarım yaparak çözüm yolu bulabilir, sıkıntılarınızı çözebilmek için rahatlamanız açısından oldukça önemli bir sitedir.

 

Üstelik kuracağınız samimi dostluklar sayesinde yüz yüze buluşmak için randevulaşacak, karşılıklı elektrikleşme sonrasında hatta sevgili dahi olabilmeniz mümkün olacaktır. Bunun en temel ve öz yolu, kanalımız üzerine seviyeli sohbet etmek ve arkadaşlıklarınıza karşı önem vermek olacaktır. Sizlere bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, yine bekleriz.

 

BİLGİLER
tarafından 18 Kasım 2015 - 02:42 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 1.258 kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Kategoriler
Reklam Alanı
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
ISTANBUL'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Anket
  • En Beğendiniz mIRC Script Hangisi?

    Sonuçları Göster

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi
Sitemiz Hakkında!

mirctr.org son olarak itibari ile güncellenmiştir.