Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Sigara İçmek Öldürür Mü?
Sigara İçmek Öldürür Mü?

Sigara paketlerinin üzerinde yer alan amblemler yetmiyormuş gibi bir de bu konuyu mu aratıyoruz? Sigara hiç şüphesiz sizleri öldürtür hatta öldürmeden önce bir güzel sizlerin canını fazlasıyla yakar. Sigarayı bırakın, bırakmanız lazım aksi taktirde şuan genç bir yaştamısınız bilmiyorum ama ilerleyen yaşlarda büyük sorunlarla karşılacağınız büyük bir ihtimal içerisinde yer alıyor. Sadece sigara değil alkol de buna dahildir!

sigara-2Sigarayı niçin içiyoruz? Sigarayı bırakmama nedeninizi ben size söyleyebilirim, aslında sigarayı bırakmanız çok kolay. Hiç bir türlü dışarıdan destek almadan veya hap, bitkisel ilaç kullanmadan bu illetten kurtulabilirsiniz. Nasıl mı? Sigara içme olayı tamamen beyinde biten bir olaydır yani sigaraya artık alıştığınızdan insanlar artık yani beyinleriniz artık sürekli sigara içmek ister ve beyninize bu komutu yerleştirilir fakat sigara içmek istediğiniz zaman ağzınıza atacağınız bir sakız veya o an çitleyebileceğiniz bir çekirdek size bırakma konusunda büyük yardımcı olacaktır. Sigarayı bırakmak istiyorsanız bu dediğimiz yöntemleri uygulayabilirsiniz ayrıca sigara içmek öldürür mü? yoksa yaşatır mı? diye Google’da aratmayın hatta bunu kimseye sormayın, size gülerler. Sigaranın öldürdüğünü bildiğiniz halde hatta öldürmese bile çok fazla çektirdiğini bildiğiniz halde niçin içiyorsunuz? Sigara sizin için zararlı fakat bunu sizde biliyorsunuz ama niçin içiyorsunuz?

Sigarayı bugün bırakarak gelecek günlerinizi daha sağlıklı ve daha rahat bir şekilde geçirebilirsiniz veya çocuklarınız varsa onlarla beraber uzun bir ömür yaşayabilirsiniz.

BİLGİLER
tarafından 18 Aralık 2015 - 23:06 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 10.560 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Kategoriler
Reklam Alanı
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
ISTANBUL'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Anket
  • En Beğendiniz mIRC Script Hangisi?

    Sonuçları Göster

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi
Sitemiz Hakkında!

mirctr.org son olarak itibari ile güncellenmiştir.