Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Sohbet Odaları
Sohbet Odaları

Kasım ayının ortasında olduğumuz şu günlerde çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz arkadaşlar. Bu çalışmalarımızın yalnızca bir bölümünü oluşturan tanıtım yazılarını sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bu yazımızı okuyan arkadaşlar bizim samimiyetimizi ve içtenliğimizi çok daha iyi anlayıp sitemiz konusunda bir fikir sahibi olacaklardır.

Chat ve  Sohbet siteleri son dönemlerin parlayan arama kelimelerinden ikisini oluşturmaktadır. Yalnızlık hisseden kendisini normal dünyada anlatamayan ve sanal dünyada özgür olarak düşünen kişiler tarafından çokça kullanılan sitelerdir. Bu sitelerin en temel özelliği ücret ödemeden ve anında farklı kişilerle online olarak chat yapabilmeleridir.

Bunlar birçok sitede olan özellikler ancak bu sitelerde sizleri bekleyen tehlikelerde vardır elbette bunlara da dikkat çekmek de fayda var. Öncelikle kredi kartı numaraları, kişisel bilgileri ve buna benzeyen şeyleri isteyen siteleri asla kullanmayınız. Çünkü o bilgiler olmadan da bu siteler kullanılabilir bunu halen bilmeyen insanlarımız var. Bu insanları asla ayıplamıyor ve kınamıyoruz. Çünkü bu kişiler internet ve bilgisayar ile yeni tanışmış olan art niyeti bulunmayan kişilerdir.

İnsanlara yol göstermek onlara sanal dünyada da olsa yardımcı olmak insanlığın bir gereğidir diye düşünüyoruz. Sitemiz de 6 adet sohbet odası bulunmaktadır bu odalar oyun odaları, radyo ve sohbet odalarıdır. 4 adet chat odasını sohbet bölümü olarak düşündük ve o şekilde bir düzenleme yoluna gittik.

Bunun sebebi tek bir kanalda konuşmaların ve yazışmaların karışmaması içindir. Bir kanalımızı ise sadece dini konuların konuşulabileceği dini sohbet şeklinde tasarladık arzı eden kişiler bu bölümü kullanıp bildiklerini karşı tarafa iletebilirler veya bilmedikleri konularda bilgi sahibi olabilirler.

Bu yazıyı okuduktan sonra inşallah sitemizi ziyaret eder bizlere iyi veya kötü  olarak düşüncelerinizi bildirirsiniz. Hepinize hayırlı günler dileriz.

BİLGİLER
tarafından 06 Aralık 2015 - 04:39 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 1.572 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Kategoriler
Reklam Alanı
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
ISTANBUL'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Anket
  • En Beğendiniz mIRC Script Hangisi?

    Sonuçları Göster

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi
Sitemiz Hakkında!

mirctr.org son olarak itibari ile güncellenmiştir.