Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Teknolojinin Zararları!
Teknolojinin Zararları!

Teknoloji günümüzde birçok alanda avantaj ve kolaylık sağlamaktadır. Bu avantajlar insanların hem ekonomik yönden olumlu etkiliyor hem de  gelişmişlik yönünden olumlu etkiliyor. Tabii bu önemli sistemin daima olumlu ve yararlı yönleri olmayacaktır. Bir bu kadar da olumsuz ve zararlı yönleri vardır. Mesela insanların birbirleri ile iletişim konuşma şekilleri algı seviyesi düşünce tarzı hep bunlar teknolojiye bağımlılıktan dolayı olumsuz etkilenmekte.

Teknolojiyi öğrenmek gelişmek ve geliştirmek için kullanmadık sürece size her daim zarar vermektedir. Bu sistemi daha da kötüye kullanan büyük güçlerde var tabi. En önemlisi bilgisayar teknolojisi ardından sırayla silah teknolojisi gibi kötü sistemler gelmektedir. Bilgisayar teknolojisini neden kötü bir sistem olarak buluyorsun diyecek olursanız eğer, size açıklamam şu olacaktır. Hayatımızda olmazsa olmaz dediğimiz en önemli 3 maddeye bu sistemi de eklemiş bulunmaktayız. Bu 3 madde oksijen, su ve yiyecek enerjidir ve bilgisayar teknolojisi de buna dahil olmaktadır. Her anımızda her işimizde kullanma zorunluluğu duyduğumuz bu sistem çok fazla aşırı gidilmektedir. Günümüzde bu bilgisayar teknolojisinin bir ürünü olan akıllı telefonlar zaten tüm insanlığı hayattan koparmış durumda. Hele de gençlerimiz bu olayın olmazsa olmazının içerisinde.

Eğer bu zamanda bir akıllı telefon almak için varını yoğunu hatta sağlığını nadir olarak gözüken ve bu olay gerçekten olan yani iç organlarından herhangi birisini satma olayı maalesef yaşanmaktadır. Bu dehşet ve hayret verici olay insanlık için de teknoloji içinde kötü bir olaydır. Böylesi sistem artık kontrol altına alınmalı ve acilen bir çözüm bulunmalıdır.

BİLGİLER
tarafından 01 Aralık 2015 - 01:40 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 1.117 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Kategoriler
Reklam Alanı
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
ISTANBUL'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Anket
  • En Beğendiniz mIRC Script Hangisi?

    Sonuçları Göster

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi
Sitemiz Hakkında!

mirctr.org son olarak itibari ile güncellenmiştir.