Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Twitter Nedir?
Twitter Nedir?

Twitter’da aynı şekilde Facebook kadar etkili fakat bu twitter facebook kadar insan veritabanına sahip değil. Twitter’ı facebook’dan ayıran bir kaç özellik bulunuyor, bu özellikler sayesinde sizlerde artık yeni arkadaşlar bulabiliyor veya burada istediğinizi paylaşabiliyorsunuz. Konuyu daha iyi açıklayabilmek için işte sizlere Twitter nedir? Twitter ne işe yarar?
indirTwitter yukarıda da söylediğimiz Facebook kadar etkili fakat facebook’un insan veritabanına hiç bir zaman yaklaşamaz fakat twitter’ı facebooktan ayıran bir kaç özellik bulunuyor. Mesela twitter’da hashtag olayı yani etiket olayı daha fazla kullanılıyor ve daha çok kullanıcıya ulaşılıyor facebook’da bu sistem olmasına rağmen pek fazla bir rağbet görmüyor. Twitter bu sistemine rağmen hala facebook’u geçememiş durumda ve aynı zamanda Twitter’da başka bir özellik: insanlar adlarını değil kullanıcı adlarını kullanıyorlar ve insanlar burada illa bir söz paylaşması gerekmiyor, istediğiniz herşeyi yazabilrisiniz yani bir kuş kadar özgürsünüz zaten logosunun anlamı da bu yani kuş kadar özgür olduğunuz. Twitter’ın kuşu her yerde, İstanbul, Ankara, Uşak, Trabzon veya yurtdışı heryerde bu kuşu görebilirsiniz, Dünya’nın çeyreği şuanda Twitter kullanıyor ve şuanda twitter’ın anlık ziyaretçi sayısı kat be kat artıyor. Facebook’un bu kadar çok ziyaretçi alıyorken Twitter’ın aldığı ziyaretçi sayısı bi hayli düşük hale geliyor.

Sizde hemen bir twitter hesabı oluşturmak isterseniz; ”twitter.com” adresini ziyaret edebilirsiniz. Twitter adresinde kendinize yeni bir hesap oluşturup hemen istediğiniz gönderiyi paylaşabilirsiniz!

BİLGİLER
tarafından 23 Aralık 2015 - 01:08 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 1.336 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Kategoriler
Reklam Alanı
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
ISTANBUL'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Anket
  • En Beğendiniz mIRC Script Hangisi?

    Sonuçları Göster

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi
Sitemiz Hakkında!

mirctr.org son olarak itibari ile güncellenmiştir.