Hakkımızda - mIRCTR.ORG
mIRCTR.ORG

mIRCTR.ORG Tanıtım

İnsanların sosyalleşmesini, her zaman iyi vakit geçirmesini ve sohbet olanaklarından sonuna kadar yararlanabilmesini sağlamak adına, sohbet sitelerinin ve IRC’lerin çıktığı ilk günden beri hizmet veren mirctr.org sitesi, Türkiye’de ve dünyada yer alan, herkes tarafından kabul görmüş mIRC programlarına ulaşılmasını sağlamaktadır. Piyasada bulunan veya daha önce çıkmış ve artık kendi sitesi bulunmayan en beğendiğiniz mIRClere rahatlıkla ulaşabilmenizi sağlayan sitede, her zaman ihtiyacınıza göre bir program bulabilirsiniz. Kurulduğu ilk günden beri profesyonel bir yapıyla ve gündemi takip eden özel ekibiyle hizmetlerini sürdüren sitemiz, sohbet tutkunlarının hiçbir zaman sorun yaşamamasını da amaç edinmiştir. Mirctr.org sitesinde her sitenin geçmişten günümüze kadar olan mIRClerine ulaşmak, indirmek ve özelleştirebileceğiniz bilgilere ve eklere ulaşabilmek mümkündür.

MircTr Amacımız

Hem arşiv, hem de bilgi deposu olarak görebileceğiniz, bu amaçla kullanabileceğiniz ve mIRC’e dair her şeye de sorunsuz olarak ulaşabileceğiniz bu sitede, tamamen ücretsiz Türkçe ve isteğinize göre değişik mIRClere de ulaşmak mümkündür. Kaliteli ve kullanışlı olabilmesi için sürekli geliştirilen sitemizde, ihtiyaçlarınızı daha hızlı karşılayabilir ve sorunsuz olarak ulaşabilirsiniz. 2000’li yılların başından beri yayınlanan bütün mIRClere ulaşmak, mIRC ile ilgili yenilikleri ve değişiklikleri nasıl yapacağınızın ayrıntılı bilgilerine ulaşabileceğinizin ve sohbet siteleriyle ilgili bilgilere de eksik olarak erişebileceğiniz sitemiz, her zaman sizlerin kurtarıcı rolünü üstlenmektedir. Tamamen temiz exe, uygulamalar ve setupları sayesinde sorun yaşamadan sonuca ulaşmayı ve her zaman problemsiz olarak indirme işlemini de başlatacağınız sağlam alt yapıya sahiptir.

MircTr Güvenlimi ?

Tüm mIRCler daha önceden taranarak temizlenip, bilgisayarınıza sorun yaratmayacak biçimde yüklendiği için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. En özel zamanları geçirebileceğiniz sohbet sitelerinde mIRC ile daha da stabil ve heyecanlı etkileri yaşamanız kolaylaşırken, seçim yapma şansı da tamamen sizlere özel olacaktır. Uzman ekibimizle sürekli kendini yenileyen ve sorunsuz olarak ulaşabilmenizi sağlayan sitemizde vakit geçirmek sizlere her zaman teknik bilgi ve mIRClere ulaşma konusunda da hizmet sunacaktır. Sizlerde sitemizdeki mIRCleri indirerek istediğiniz sohbet sitelerine ulaşabilir, keyifle sohbet edebilir veya kontrol sağlayabilirsiniz.

#

Sohbet Girişi

Türkiyenin her yerinden girişlerin yapıldığı ve kullanıcı adını seçtikten sonra da kullanım sağlayabileceğiniz sohbet fırsatlarıyla beraber, daha farklı zaman geçirebilir ve mutlu olmaya da devam edebilirsiniz

En Kaliteli Türkçe Mirc

mIRC Programını bilgisayarınıza indirip, binlerce insanla sohbete katılmaya hazırmısınız? Yeni sürümü ile pekçok yeni özelliğe

kavuşan mIRC, artık çok daha keyifli! www.mIRCTR.ORG tarafından yayınlanan sürümleri ile sorunsuz ve güvenli hale getirin.